Hakkımızda

Samir Banyo, 2009 yılında kaliteyi evlerinizle buluşturmak ve sektör dinamiklerini değiştirerek, en iyi hizmeti sunmak amacıyla yola çıkmıştır. Geçen her yılda hedeflerini pekiştiren Samir Banyo, edindiği tecrübeyi uzmanlıkla birleştirerek, müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaya devam etmektedir.

Vizyonu, geleceğin banyo ürünlerini tasarlamak; misyonu, kaliteyi evinizle buluşturmakta olan Samir Banyo, müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen hizmet anlayışı, teknolojiyi takip eden ve sürekli kendini geliştiren uzman kadrolarıyla hizmet vermek- te ve ülkemiz adına katma değer üretmektedir.

Satış öncesi kadar, satış sonrası hizmetlerin de önemini bilen ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren Samir Banyo, müşteri- lerinin memnuniyetini her koşul ve şartta ön planda tutmakta, bu amaç doğrultusunda teknik kapasitesini sürekli yükselterek, hizmet standartlarını belirlemektedir.

Mutlu evler için mutlu ürünler sloganıyla insan hayatına dokunan ve insanlar için hayatı kolaylaştıran ürünler tasarlayan Samir Banyo, sorumluluklarının farkında olan, iş ahlakını dürüstlük ve şeffaflık kavramlarıyla tanımlayan bir kurum kültürüne sahiptir.

Müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini analiz eden, bu doğrultuda çalışmalarını ve hizmetlerini sürdüren Samir Banyo, deneyimli ve alanında uzman kadroları ve tüm personeliyle, karşılıklı güven temelinde, müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir.